Strona główna Sport Motocykliści opolskiego HAWI Racing Team ścigali się w zawodach motocrossowych

Motocykliści opolskiego HAWI Racing Team ścigali się w zawodach motocrossowych

172

W minioną niedzielę w Głogowie odbyła się kolejna runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w motocrossie. W imprezie startowali motocykliści opolskiego HAWI Racing Team.

Dobrą dyspozycją wykazał się ARTUR KORBA, który w licznej klasie MX2C wyścigi kończył na miejscach 6 i 5, co ostatecznie dało jemu wysokie czwarte miejsce w zawodach. Zwyciężył Dawid Słaby (LSM BRY-TECH RACING Lubin) przed Karolem Pawlakiem (MKS Nekla) i Lubomirem Sobolem (KM Chojna). Z kolei MATEUSZ OWCZAREK w klasie MX Open dwukrotnie mijał linię mety jako siódmy i w imprezie wywalczył również 7. pozycję. Wygrał Emil Przystupa przed Damianem Azminem (obaj Automobilklub Głogów) i Krzysztofem Kudłatym (LSM BRY-TECH RACING Lubin). Po rozegranych czterech rundach w klasyfikacji sezonu w swoich klasach, Owczarek sklasyfikowany jest na czwartej pozycji, zaś Korba okupuje 11. lokatę.

Zdjęcia: Mar Garet Foto