Strona główna Sport SIATKARKI UNI OPOLE W GOTOWOŚCI BOJOWEJ !

SIATKARKI UNI OPOLE W GOTOWOŚCI BOJOWEJ !

91

Nasze Panie rozpoczynają  28 wrzesnia zmagania w I lidze siatkarskiej. Czeka nas zapewnie dużo emocji. Skład druzyny diametralnie się zmienił ( pisalismy o nim na naszym portalu). Pozostaje mieć nadzieję, że nasze dziewczęta w zmienionym składzie będą nie mniej skuteczne, jak w poprzednim sezonie.

Mecze będą odbywały się w hali Stegi – Arena przy ulicy Oleskej. Poniżej prezentujemy terminrz rozgrywek.

TERMINARZ ROZGRYWEK I LIGI PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET

SEZON 2019/2020


 FAZA ZASADNICZA

RUNDA I


1. kolejka: 28-09-2019
  
   KSZO Ostrowiec Św. –    SMS PZPS I Szczyrk         
   Joker Świecie   – Częstochowianka Częstochowa         
   PWSZ Tarnów –    Stal Mielec         
   Uni Opole  –  Karpaty Krosno         
   Energetyk Poznań  –   Budowlani Toruń         
   Solna Wieliczka  –   AZS Pol. Śląskiej Gliwice         
   SAN-Pajda Jarosław  –  pauzuje   


     
2. kolejka: 05-10-2019
  
    SMS PZPS I Szczyrk  –  AZS Pol. Śląskiej Gliwice         
    Budowlani Toruń  –   Solna Wieliczka         
    Karpaty Krosno   –  Energetyk Poznań         
    Stal Mielec    – Uni Opole         
    SAN-Pajda Jarosław   – PWSZ Tarnów         
    KSZO Ostrowiec Św.   –  Joker Świecie         
    Częstochowianka Częstochowa   –  pauzuje   


     
3. kolejka: 12-10-2019
   
    Joker Świecie   –  SMS PZPS I Szczyrk         
    PWSZ Tarnów –    Częstochowianka Częstochowa         
    Uni Opole   –  SAN-Pajda Jarosław         
    Energetyk Poznań   –  Stal Mielec         
    Solna Wieliczka  –   Karpaty Krosno         
    AZS Pol. Śląskiej Gliwice –  Budowlani Toruń         
    KSZO Ostrowiec Św.   – pauzuje


   
4. kolejka: 16-10-2019
  
     SMS PZPS I Szczyrk  –   Budowlani Toruń         
     Karpaty Krosno  –   AZS Pol. Śląskiej Gliwice         
     Stal Mielec  –   Solna Wieliczka         
     SAN-Pajda Jarosław –   Energetyk Poznań         
     Częstochowianka Częstochowa –    Uni Opole         
     KSZO Ostrowiec Św.  –   PWSZ Tarnów         
     Joker Świecie  –   pauzuje


        
5. kolejka: 19-10-2019
     
   PWSZ Tarnów  –  Joker Świecie         
   Uni Opole  –   KSZO Ostrowiec Św.         
   Energetyk Poznań   –  Częstochowianka Częstochowa         
   Solna Wieliczka   –  SAN-Pajda Jarosław         
   AZS Pol. Śląskiej Gliwice  –   Stal Mielec         
   Budowlani Toruń –   Karpaty Krosno         
    SMS PZPS I Szczyrk   –  pauzuje  


     
6. kolejka: 26-10-2019
    
    SMS PZPS I Szczyrk  –    Karpaty Krosno         
    Stal Mielec    –  Budowlani Toruń         
    SAN-Pajda Jarosław  –   AZS Pol. Śląskiej Gliwice         
    Częstochowianka Częstochowa   –  Solna Wieliczka         
    KSZO Ostrowiec Św.  –   Energetyk Poznań         
    Joker Świecie   –  Uni Opole         
    PWSZ Tarnów   –  pauzuje


       
7. kolejka: 02-11-2019
 
     PWSZ Tarnów  –   SMS PZPS I Szczyrk         
     Energetyk Poznań   –  Joker Świecie         
     Solna Wieliczka  –   KSZO Ostrowiec Św.         
     AZS Pol. Śląskiej Gliwice   –  Częstochowianka Częstochowa         
     Budowlani Toruń  –   SAN-Pajda Jarosław         
     Karpaty Krosno  –   Stal Mielec         
    Uni Opole   –  pauzuje  


       
8. kolejka: 09-11-2019
    
     SMS PZPS I Szczyrk –    Stal Mielec         
     SAN-Pajda Jarosław  –   Karpaty Krosno         
     Częstochowianka Częstochowa   –  Budowlani Toruń         
     KSZO Ostrowiec Św.  –   AZS Pol. Śląskiej Gliwice         
     Joker Świecie  –   Solna Wieliczka         
     PWSZ Tarnów –    Uni Opole         
    Energetyk Poznań –    pauzuje


     
9. kolejka: 16-11-2019
     
     Uni Opole –    SMS PZPS I Szczyrk         
     Energetyk Poznań –    PWSZ Tarnów         
     AZS Pol. Śląskiej Gliwice  –   Joker Świecie         
     Budowlani Toruń –    KSZO Ostrowiec Św.         
     Karpaty Krosno –   Częstochowianka Częstochowa         
     Stal Mielec –    SAN-Pajda Jarosław         
     Solna Wieliczka  –   pauzuje



10. kolejka: 20-11-2019
        
     SMS PZPS I Szczyrk –    SAN-Pajda Jarosław         
     Częstochowianka Częstochowa  –   Stal Mielec         
     KSZO Ostrowiec Św.  –   Karpaty Krosno         
     Joker Świecie   –  Budowlani Toruń         
     PWSZ Tarnów –   Solna Wieliczka         
     Uni Opole –    Energetyk Poznań         
     AZS Pol. Śląskiej Gliwice  –   pauzuje  


       
11. kolejka: 23-11-2019
     
     Energetyk Poznań   –  SMS PZPS I Szczyrk         
     Solna Wieliczka –    Uni Opole         
     AZS Pol. Śląskiej Gliwice   –  PWSZ Tarnów         
     Karpaty Krosno   –  Joker Świecie         
     Stal Mielec –   KSZO Ostrowiec Św.         
     SAN-Pajda Jarosław –    Częstochowianka Częstochowa         
     Budowlani Toruń  –   pauzuje


  
12. kolejka: 30-11-2019
      
     SMS PZPS I Szczyrk –   Częstochowianka Częstochowa         
     KSZO Ostrowiec Św.  –   SAN-Pajda Jarosław         
     Joker Świecie  –   Stal Mielec         
     PWSZ Tarnów –    Budowlani Toruń         
     Uni Opole  –  AZS Pol. Śląskiej Gliwice         
     Energetyk Poznań –    Solna Wieliczka         
     Karpaty Krosno –    pauzuje  


  
13. kolejka: 07-12-2019
      
     Solna Wieliczka    – SMS PZPS I Szczyrk         
     AZS Pol. Śląskiej Gliwice  –   Energetyk Poznań         
     Budowlani Toruń – Uni Opole         
     Karpaty Krosno  –  PWSZ Tarnów         
     SAN-Pajda Jarosław   –  Joker Świecie         
     Częstochowianka Częstochowa  –   KSZO Ostrowiec Św.         
     Stal Mielec  –   pauzuje


      RUNDA REWANŻOWA


14. kolejka: 14-12-2019
       
     SMS PZPS I Szczyrk   –  KSZO Ostrowiec Św.         
     Częstochowianka Częstochowa  –   Joker Świecie         
     Stal Mielec – PWSZ Tarnów         
     Karpaty Krosno  –  Uni Opole         
     Budowlani Toruń   –  Energetyk Poznań         
     AZS Pol. Śląskiej Gliwice  –   Solna Wieliczka         
    SAN-Pajda Jarosław –    pauzuje  


     
15. kolejka: 21-12-2019
      
     AZS Pol. Śląskiej Gliwice   –  SMS PZPS I Szczyrk         
     Solna Wieliczka   – Budowlani Toruń         
     Energetyk Poznań – Karpaty Krosno         
     Uni Opole –   Stal Mielec         
     PWSZ Tarnów   –  SAN-Pajda Jarosław         
     Joker Świecie  – KSZO Ostrowiec Św.         
    Częstochowianka Częstochowa  –   pauzuje 


      
16. kolejka: 28-12-2019
       
     SMS PZPS I Szczyrk  –   Joker Świecie         
     Częstochowianka Częstochowa  –  PWSZ Tarnów         
     SAN-Pajda Jarosław –    Uni Opole         
     Stal Mielec  –   Energetyk Poznań         
     Karpaty Krosno  –   Solna Wieliczka         
     Budowlani Toruń   –  AZS Pol. Śląskiej Gliwice         
    KSZO Ostrowiec Św.  –   pauzuje  


    
17. kolejka: 04-01-2020
     
     Budowlani Toruń  –  SMS PZPS I Szczyrk         
     AZS Pol. Śląskiej Gliwice  –   Karpaty Krosno         
     Solna Wieliczka  – Stal Mielec         
     Energetyk Poznań  –  SAN-Pajda Jarosław         
     Uni Opole   –  Częstochowianka Częstochowa         
     PWSZ Tarnów  –   KSZO Ostrowiec Św.         
    Joker Świecie –    pauzuje


        
18. kolejka: 11-01-2020
       
     Joker Świecie  –   PWSZ Tarnów         
     KSZO Ostrowiec Św.  –   Uni Opole         
     Częstochowianka Częstochowa   –  Energetyk Poznań         
     SAN-Pajda Jarosław  –   Solna Wieliczka         
     Stal Mielec –    AZS Pol. Śląskiej Gliwice         
     Karpaty Krosno   –  Budowlani Toruń         
     SMS PZPS I Szczyrk  –   pauzuje  


     
19. kolejka: 18-01-2020
     
     Karpaty Krosno –   SMS PZPS I Szczyrk         
     Budowlani Toruń –    Stal Mielec         
     AZS Pol. Śląskiej Gliwice  –   SAN-Pajda Jarosław         
     Solna Wieliczka  –   Częstochowianka Częstochowa         
     Energetyk Poznań   –  KSZO Ostrowiec Św.         
     Uni Opole  –   Joker Świecie         
     PWSZ Tarnów  –   pauzuje 

      
20. kolejka: 25-01-2020
       
     SMS PZPS I Szczyrk   –  PWSZ Tarnów         
     Joker Świecie –    Energetyk Poznań         
     KSZO Ostrowiec Św.   –  Solna Wieliczka         
     Częstochowianka Częstochowa –    AZS Pol. Śląskiej Gliwice         
     SAN-Pajda Jarosław  –   Budowlani Toruń         
     Stal Mielec –    Karpaty Krosno         
     Uni Opole  – pauzuje      


   
21. kolejka: 01-02-2020
   
    Stal Mielec   –  SMS PZPS I Szczyrk         
    Karpaty Krosno  –   SAN-Pajda Jarosław         
    Budowlani Toruń  –   Częstochowianka Częstochowa         
    AZS Pol. Śląskiej Gliwice   –  KSZO Ostrowiec Św.         
    Solna Wieliczka  –   Joker Świecie         
    Uni Opole  –   PWSZ Tarnów         
    Energetyk Poznań  –   pauzuje  


     
22. kolejka: 08-02-2020
     
     SMS PZPS I Szczyrk  –   Uni Opole         
     PWSZ Tarnów –    Energetyk Poznań         
     Joker Świecie  –  AZS Pol. Śląskiej Gliwice         
     KSZO Ostrowiec Św.  –   Budowlani Toruń         
     Częstochowianka Częstochowa  –   Karpaty Krosno         
     SAN-Pajda Jarosław  –   Stal Mielec         
     Solna Wieliczka –    pauzuje   


     
23. kolejka: 15-02-2020
       
     SAN-Pajda Jarosław –    SMS PZPS I Szczyrk         
     Stal Mielec  –   Częstochowianka Częstochowa         
     Karpaty Krosno  –   KSZO Ostrowiec Św.         
     Budowlani Toruń   –  Joker Świecie         
     Solna Wieliczka –   PWSZ Tarnów         
     Energetyk Poznań  –   Uni Opole         
    AZS Pol. Śląskiej Gliwice –   pauzuje  


    
24. kolejka: 22-02-2020
      
     SMS PZPS I Szczyrk   –  Energetyk Poznań         
     Uni Opole  –  Solna Wieliczka         
     PWSZ Tarnów   –  AZS Pol. Śląskiej Gliwice         
     Joker Świecie  –   Karpaty Krosno         
     KSZO Ostrowiec Św.  –   Stal Mielec         
     Częstochowianka Częstochowa  –   SAN-Pajda Jarosław         
     Budowlani Toruń  –   pauzuje  


       
25. kolejka: 29-02-2020
       
    Częstochowianka Częstochowa  –  SMS PZPS I Szczyrk         
    SAN-Pajda Jarosław –    KSZO Ostrowiec Św.         
    Stal Mielec  –   Joker Świecie         
    Budowlani Toruń   –  PWSZ Tarnów         
    AZS Pol. Śląskiej Gliwice  –  Uni Opole         
    Solna Wieliczka   –  Energetyk Poznań         
    Karpaty Krosno –  pauzuje   


   
26. kolejka: 07-03-2020
      
     SMS PZPS I Szczyrk –    Solna Wieliczka         
     Energetyk Poznań  –   AZS Pol. Śląskiej Gliwice         
     Uni Opole   – Budowlani Toruń         
     PWSZ Tarnów   –  Karpaty Krosno         
     Joker Świecie  –   SAN-Pajda Jarosław         
     KSZO Ostrowiec Św.  –   Częstochowianka Częstochowa         
    Stal Mielec –   pauzuje    

Sponsorzy

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o