Strona główna Społeczeństwo Mikołajkowy prezent dla mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej im AK od prezydenta Wiśniewskiego.

Mikołajkowy prezent dla mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej im AK od prezydenta Wiśniewskiego.

447

Współpraca władz Spółdzielni Mieszkaniowej im. AK z władzami miejskimi układa się bardzo dobrze. Efektem tego są  remonty i inwestycje na terenie Spółdzielni. Najświeższym tego przykładem jest kapitalny remont ulicy Szarych Szeregów.

 Z okazji  Mikołajek zmotoryzowani mieszkańcy osiedla im. AK otrzymali od władz miasta na czele z prezydentem Arkadiuszem Wiśniewskim i władz Spółdzielni Mieszkaniowej prezent . Jest nim  parking przy ul. Fieldorfa (obok przychodni LuxMed).  Został oddany do użytkowania po przeprowadzonym remoncie generalnym . Mieszkańcy długo czekali na zakończenie tej inwestycji, a efekt końcowy cieszy wszystkich.

 – Lubię takie inwestycje, które mogę być realizowane wspólnie przez Miasto Opole i Spółdzielnię Mieszkaniową, co jest potwierdzeniem dobrej współpracy. Szczególne podziękowania należą się Prezydentowi Opola Arkadiusz Wiśniewski oraz Wiceprezydent Małgorzacie Stelnickiej. To dzięki ich zaangażowaniu ta inwestycja mogła zostać zrealizowana. Podziękowania należą się również Zarządowi i Pracownikom Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Pracownikom MZD w Opolu, którzy byli bezpośrednio zaangażowani w sprawną realizację tego projektu. Dodam, że o remont tego parkingu zabiegałem  osobiście od 2016 roku – mówi radny miejski Piotr Mielec .

Pozostaje mieć nadzieję, że prezydent Wiśniewski będzie nadal przychylnym okiem patrzył na sprawy Spółdzielni Mieszkaniowej im. AK co z całą pewnością wyjdzie na dobre wszystkim mieszkańcom tego terenu. Trzeba też pamiętać o tym, że bardzo dobrą robotę robią radni zamieszkali na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej: Piotr Mielec i Dariusz Chwist. Ich współpraca z prezydentem Wisniewskim, Zarządem Spóldzielni sprawia, że osiedle staje się coraz bardziej przyjazne dla 8,5 tys. spółdzielców, którzy go zamieszkują.

Janusz Spiegel

Źródło; Facebook Piotr Mielec

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Marian Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marian
Gość
Marian

Panie redaktorze ul. Szarych Szeregów nie znajduje się na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej im. AK, jest to ulica należąca do miasta. Nikt nikomu nie zrobi prezentu za ponad 5 mln. Więc jakie było to zaangażowanie spółdzielni mieszkaniowej, którą pan tak wychwala.To mieszkańcy osiedla od dłuższego czasu sygnalizowali w Urzędzie Miasta potrzebę wymiany nawierzchni na tej drodze.Miasto miało pieniądze na tę inwestycję i wyremontowało ulicę, która od lat nie była remontowana.