Strona główna Społeczeństwo Prezydent Miasta Opola zwalnia z kar

Prezydent Miasta Opola zwalnia z kar

166

W związku z zagrożeniem koronawirusem, mając na względzie obawy mieszkańców przed zagrożeniem karami za niedokonanie w 30 – dniowym terminie rejestracji pojazdu sprowadzonego z kraju UE lub niezgłoszenia nabycia/zbycia zarejestrowanego w kraju, Prezydent Miasta Opola podjął decyzję o odstąpieniu od ukarania osób, które nie spełnią ww. terminów. W opinii Prezydenta Miasta Opola sytuacja epidemiologiczna powinna być traktowana jako siła wyższa  – w rozumieniu przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego.  Powyższe obowiązuje do odwołania.

Jednocześnie  prezydent przypomina, że od  13.03.2020 obowiązuje wyłączenie Urzędu Miasta Opola dla swobodnego przemieszczania się klientów.

Od 13.03.2020r. (piątek) wszystkie budynki Urzędu Miasta Opola zostaną zamknięta dla swobodnego poruszania się klientów.

Z uwagi na zagrożenie zakażeniem koronawirusem, w trosce o zdrowie klientów i pracowników wprowadzamy ograniczenia kontaktów osobistych z pracownikami Urzędu – informuje Rzecznik prasowy UM Opola Katarzyna Oborska – Marciniak.

W celu załatwienia spraw prosimy o kontakt, mailowy, telefonicznych za pośrednictwem platformy EPUAP, PEUP. Wykaz kontaktów dostępny jest na stronie internetowej Opola oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

/Mat.wł/

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o